Sağlıklı Hayat – Hakkımızda

Sağlıklı Hayat

 

Sağlıklı hayat öncelikle sağlıklı bir bilgi gerektirir. Pek çoğumuz çoğu şeyi biliriz ancak kendi bedenimizden ve benliğimizden haberdar olamayız. Yaşanılan hastalıkların ne anlamlara geldiğini ve vücudumuzda ne gibi etkilere sebep olduğunu çoğu kez düşünmeyiz. Bedenimiz hakkında bilinç edinemedikçe; ona doğru şekilde davranmak da mümkün olmaz. Bunun yanında sağlıklı hayat sadece beden sağlığından ibaret değildir. Sağlıklı ilişkiler kuramadıkça ve sağlıklı bir ruh haline sahip olamadıkça beden sağlığının devam etmesi de uzun sürmeyecektir ve hastalık aniden kapıyı çalacaktır.

SaglikliHayat.Net hem bedenimiz hem de sosyal ilişkilerimiz konusunda bizi aydınlatmayı; doyurucu sağlık bilgileri sunmayı hedeflemektedir. En doğru bilgileri sunabilmek adına kaliteli editörlerle çalışılmaktadır. Yazılanlar detaylı araştırmaların ürünüdür ve %100 özgündür.

Bu sitede paylaşılan sağlık bilgileri; kişileri aydınlatma, düşündürme ve ilgili sağlık kuruluşlarına yönlendirme amacı taşımaktadır. Editörlerimiz arasında hekim ya da sağlık danışmanı mevcut değildir. Tanı koymak ve tedavi etmek; sadece hastanelerde, alanında uzman hekimlerce yapılabilecek şeylerdir. Doktor her bireyin kendi bünyesine göre farklı tedavi çeşitleri uygular. “Her yararlı şey herkese yaramaz.” mantığından yola çıkarak kişiler; okuyup benimsedikleri tavsiyeleri doktorlarıyla paylaşarak uygulamaya geçirmeyi unutmamalıdır. Aksi durumlar söz konusu olduğunda site herhangi bir sorumluluk kabul etmeyecektir.

Başa dön tuşu